Кошик
19 отзыва
Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення, будуть оброблені пізніше. З 10-01-2019 компанія продовжить роботу в звичайному режимі.
+380 99 366 88 62
+380 96 669 79 29
Компанія ZakAgro - Досвід кращих поважай збереш кращий урожай!

Кабачок

Кабачок

24.03.16

КАБАЧКИ БУДУТЬ РОСТИ НА ОЧАХ!

Під час цвітіння запилення виробляють вручну. Для цього зривають чоловічу квітку, обривають його пелюстки і наносять пилок на тичинку  жіночої квітки (в центрі квітки). За допомогою одного чоловічого квітки можна запилити  2-3 жіночих. Крім цього, необхідно використовувати бджіл, джмелів і інших комах. Для цього треба взяти 1 чайну ложку меду, розчинити в 1 склянці води і цим розчином вранці обприскати квітучі рослини.

Ще одним секретом вирощування кабачків є розміщення кабачкової баштану. Рекомендується садити їх щороку в новому місці ― так можна уникнути захворювань і підвищити врожайність. При виборі ділянки для посадки враховуйте, що ці рослини люблять світло і воду, але полив треба здійснювати тільки під корінь і тільки теплою водою ― це допоможе уникнути загнивання плодів. Коли з'являться зав'язі поливати кабачки треба в два рази інтенсивніше. Через те, що кущі кабачків схильні до розростання, їх треба обрізати. Видаляти варто найбільші листя, які закривають потік сонячного світла. Під сонячними променями зав'язі будуть швидше розвиватися.