Кошик
14 відгуків
+380
96
669-79-29
+380
99
366-88-62
Компанія ZakAgro - Досвід кращих поважай збереш кращий урожай!

Професійні субстрати найбільш відомих компаній з країн Прибалтики та Білорусії, котрі високо ціняться багатьма відомими агрономами та садівниками. 

Дані субстрати виготовляються на основі високоякісних білих торфів, які характеризуються відмінними фізичними та хімічними властивостями, зокрема: підвищеною повітря- та водопроникністю, малою зольністю та низькою концентрацією водорозчинних солей, що дозволяє створити ідеальні умови для росту та розвитку рослин.

І все це можна замовити в нашому Інтернет магазині ЗакАгро, торфяні субстрати різних структур, різних виробників можете зробити замовлення прямо зараз на сайті Zakagro.com або по телефону оговоривши все з нашим менеджером +380 (96) 669 79 29 Андрій

Субстрати

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
SIA «Laflora» - одне з найбільших торфодобувних підприємств у Латвії, засноване в 1995 році. SIA «Laflora» управляє трьома торф'яними родовищами загальною площею 1,800 га і запасами торфу близько 5.3 млн. тонн. Найбільшим з оброблюваних підприємством родовищ є торф'яне болото Кайга площею близько 800 га, що відрізняється високою якістю торфу, оціненим гідно професійними агрономами та садівниками. SIA «Laflora» спеціалізується у виробництві торфу і торфових субстратів для садівництва. Підприємство щороку видобуває близько 500,000 м³ торфу і виробляє до 150,000 м³ торф'яних субстратів.Технологія виробництва торф'яних субстратів, співпраця з науковцями і система контролю якості забезпечують можливість виробляти якісну і за індивідуальним замовленням продукцію.